Únorová schůze

Pranostika praví: "Únor bílý pole sílí." No a jak tak koukám z okna, tak brambory by letos mohly za něco stát, když se budou pěstovat někde u Labe, ale leda tak na Labský louce. Dálkové běhy jsou ve znamení kroužení na okruzích nebo jízdy rozkvetlou loukou po sněhovém koberci. Každopádně nejdůležitější závod sezóny, který se uskutečnil ve skutečně zimních podmínkách, je už za námi. Zlatý cepín je opět v držení našeho oddílu a bude celý rok viset u Máry v boudě na Bedřichově. Náš oddíl měl dvě štafety a ani druhá se nenechala zahanbit a zdárně projela cílovou páskou s umístěním v lepších dvou třetinách startovního pole. Nutno říci, že jsme museli do obou štafet draftovat z jiných zdrojů. Doufám, že se takováto situace nebude do budoucna opakovat :-). Všem děkuji za účast ať aktivní či pasivní. No a kdo už má nějaký ten horezdárek? Na Kauschkovu věž nejezděte, tam už byl Radim.

Schůze se uskuteční ve středu 3. 2. 2016 na Makaku od 20:00. Už mi přišli OEAV kartičky, tak je rozdám, těm kdo si je objednali. 

Pliziho kvíz:

  1. Něco pro Tatrance: Kdo v meziválečném období poprvé v Tatrách navrhl své cestě obtížnost VI a ve které to bylo stěně. Byl to jeden z nejaktivnějších prvovýstupců své doby a cesta vede na jenden z nejnedostupnějších štítů.
  2. Trocha metodiky: Jaká smyčka neodolá vystavení vyšší teplotě (třeba tření lana) - Nylonová nebo Dyneema? Která má větší životnost když je vystavena povětrnostním vlivům?
  3. Která lezecká firma má ve znaku Orla s cepínem?

Komentáře  

 
# naopakéfa 2016-02-03 17:20
Skol, dneska na schůzi pro změnu nedorazím. Takže žádnej zákusek...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Odp.: Únorová schůzeBombis 2016-02-03 09:47
Tak na schůzi nakonec dorazím včas. Lezení nejspíš nestihnu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat