Členství 2016

Předem bych se chtěl omluvit, že v info ohledně členských příspěvků sem dávám až teď na sklonku roku a ještě si dovolím Vás požádat o rychlou reakci :-).

Takže jako každý rok se nabízí následující možnosti.

  • Jen členství v ČHS - podrobnosti
  • Kombinované členství OEAV (cestovní pojištění na celý svět + slevy na chatách v Alpách (+ slevová knížka)) a ČHS - podrobnosti
  • Členství v ČHS a pojištění od ČHS (možnost různých variant a rozsahů) - podrobnosti

V problematice kombinovaného členství nastal posun v tom, že pro letošní rok mají všichni jeho  poskytovatelé rovné podmínky a tudíž i stejné ceny. Komu již přišla kartička OEAV přímo z Rakouska a ještě nezaplatil poplatek, tak ho ani neplaťte. Kombinované členství vychází výhodněji než přímou platbou rakouskému OEAV.

Prosím o nahlášení a zaplacení členského příspěvku nejpozději do 15.1. Částku, kterou budete posílat se dozvíte v tabulce v odkazu, který jsem zasílal mailem. Peníze posílejte na účet 670100-2204221971/6210, a do zprávy pro příjemce napište účel platby a svoje jméno. U pozdějších reakcí nebudu schopný zaručit platnost pojištění od 1.2., kdy už staré pojištění a členství neplatí, ale zařizovat je budu.

Díky za vzornou reprezentaci v roce 2015 a přeji vše nejlepší do nového roku 2016, hodně štěstí zdraví a spoustu nejen lezeckých zážitků a šťastných návratů.

Skol předseda,