Schůze - Únor 2015

Nejdůležitější lyžařský závod v roce se nám opět povedl na výbornou a Zlatý cepín je opět v našem držení. Povedlo se to díky sestavě Marek Lejsek, Michal Jedlička a Petr Urbánek náš novopečený člen. Klukům tímto děkuji za vzornou reprezentaci a bojovnost až do konce, která jistě stála mnoho sil, které musely scházet druhý den na Orličáku. Mistrovství vesmíru je holt mistrovství vesmíru.

Jak jste jistě zaznamenali, tak schůze se koná o týden později, protože někteří tvrdí, že bez předsedy to nejde (Hlavně já, protože by mi mohlo něco utéct :-).). Schůze tedy bude ve středu 11.2. po lezení na Makaku, počítám tak od 20:00. Byl tu návrh i na ledovou stěnu v Liberci, ale neznám současný stav a vzhledem k současným teplotám a dešti to asi už zase nebude žádná paráda, ale i to je samozřejmě možnost a podnět k diskuzi.

Pivo kvíz od Pliziho:

 Když už nás někteří rýpaví členové nazývají lyžařským oddílem - tak další otázka je taky lyžařská (když už je zima :-) Jaký evropský lyžařský závod vede přes vrchol čtyřtisícovky?

Komentáře  

 
# Odp.: Schůze - Únor 2015rýpavá členka 2015-02-10 12:08
skol, omlouvám se, ale bohužel se schůze nezúčastním, budu pro změnu na výcviku =o/ užijte si to =o))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# rýpavá členkaVenca 2015-02-11 13:22
To už s náma jako nekamarádíš jo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# LedyVenca 2015-02-10 11:48
Skol, na ledy se chystáme dnes od osmi. Natelké to mají, ale mrholení a plusové teploty tomu moc neprospívají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat