Schůze - Listopad 2014

Tak nám skočila sezóna na písku, listí na stromech už moc nezbývá a to je neklamné znamení, že nastává období zimních radovánek a lezení na překližce. Bohužel to zatím vypadá, že sníh Martin nepřiveze, ale snad ho doveze někdo jiný v těsném závěsu :-). Schůze se tedy uskuteční 5. 11. 2014 na Makaku sraz mezi sedmou osmou hodinou po otestování nových cest. 

K probrání budou následující témata: Termín a místo konání posledního slanění. K nesmrtelnému tématu triček nám přibylo další a to jsou šátky, respektive roury na hlavu (BUF). Instruktorské kurzy.

Pívo kvíz:

Tentokráte jsem si připravil, doufám pro všechny, zapeklitou otázku:

Jednou na výletě do skal mě zaujal týpek, jak se potýká s končící spárou a vlevo začínajícím holem, tak jsem si ho u toho vyfotil. Jak jsem se dočetl, tak to není jediné klíčové místo cesty. Poznáte/najdete o jakou cestu se jedná? Mnozí z Vás okolo jistě taky prošli.

Nápověda: Je to dvouhvězdičková paráda od Arnolda, kterou si asi jen tak nevylezu :-) Výrazným hladkým koutem (K) ke 2.K. Prstovou a ruční spárou (3.K) až na konec a vlevo ke 4.K. Vhloubením na terasu. Odtud nějakým komínem k vrcholu (pokud máte zájem).

Inspirace na další mistrovství ve stavění ZDE.

Komentáře  

 
# Odp.: Schůze - Listopad 2014Bombis 2014-11-11 15:01
Odpověď na kvízovou otázku byla: Mittlerer Torstein - Westpfeiler IXa RP IXb
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Odp.: Schůze - Listopad 2014Bahi 2014-11-05 16:00
Skol. chytil jsem v pondělí nějakej moribundus, takže nedorazím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat