Listopadová schůze

Tak a máme tu listopad a je potřeba začít plánovat hodnocení sezóny. Prvním bodem tedy bude vytvoření programu na poslední slanění. Pak se také musí udělat Vánoční besídka neboli prosincová schůze.

Schůze bude u nás ve Střelecké tento čtvrtek 1.11.2018 navečer. Kdo by chtěl přijít i s dětmi dříve nechť se domluví s Verčou, bude ráda.

PivoQ:

bude

Poslední slanění 2018

Poslední slanění bude, dle výsledků ankety, 17.-18.11.2018 na Jizerce (http://www.jizerka.net). Díky Týnce za organizaci. Kdo ví, že pojede, nechť pošle 200,-Kč osoba na účet 670100-2204221971/6210 do zprávy napište jméno a Poslední slanění 2018. Ideálně do konce příštího týdne. 20,-Kč se platí za vjezd do osady, počet míst je však omezen. Na dopravě a ostatním se ještě domluvíme.

Říjnová schůze

Sezóna na písku pomalu končí a ano podzim se hlásí o slovo. Schůze bude opět ve Střelecké, pokud přijde Babí léto, tak u nás na zahradě jinak doma. Plizi vyhrál o víkendu na závodech na Kristýně nějaké pivo (pěkných 12ks) a rozhodl se ho věnovat na schůzi, takže je tu nějaký základ :-). Pokud bude zájem o grilování, tak si vezměte něco co jde připravit i v troubě, což je v podstatě všechno :-). Protože se konec roku roku nezadržitelně blíží, tak je potřeba se domluvit, kde uděláme poslední slanění. Letos by to chtělo nějaké rozumně dostupné místo s kočárkem nebo velikým břichem.

Sraz ve čtvrtek 4.10.2018 na večer u předsedy

PivoQ:

  1. Po letním prvosjezdu K2 v podzimní sezóně přibyla na seznamu další na lyžích sjetá osmitisícovka? Geniální žlab je označován jako "Deream Line" z(na) které hory vede?
  2. Adam Ondra se chystá do Yosemit prubnout OS Salathe wall, má už nějaká cesta na El Capa OS?
  3. (Opakování) Letos slavíme 100 let Československa, v roce 1918 byla vylezená první cesta kolem obtížnosti 7 UIAA, kde to bylo? Případně kdo, kde přesně :-)

Zářijová schůze

Prázdniny skončili, fesťák už taky byl a pomalu se blíží podzim a zase je potřeba probrat co je nového. Ve čtvrtek to vypadá na pěkné počasí, takže se můžeme sejít zase u nás na zahradě. Gril bude k dispozici. Teplé oblečení se bude hodit až zaleze slunce.

Sraz ve čtvrtek 6. 9. 2018 na večer u nás na zahradě.

PivoQ:

bude

Srpnová schůze

Je vedro, tak jen krátce. Schůze bude u nás na zahradě. Gril a věci s tím spojené jsou možné.

Termín: 9.8.2018 navečer

PivoQ:

bude