Novoroční schůze

Vánoční svátky a osalva nového roku je za námi, proto bych rád všem popřál hodně štěstí a zdraví v novém roce 2019 a také ať Vám bere lajsna, drží cepín, lepí lepička, samé tutové smyce, nenatékají bandáže, kruhy na správných místech, zkrátka jenom samé krásné a intenzivní lezecké zážitky s dobrým koncem.

Schůze bude ve čtvrtek 3.1.2019 v Jablonci ve Střelecké 12 a jak avizovali Michal s Týnkou už dříve, tak si určitě připijeme na zdraví Adélky, která se jim o Vánocích narodila.

Sraz, kdo by chtěl přijít dřív ať už sám nebo s dětmi, tak Vás budeme čekat od 18:00, jinak standardně okolo 20:00.

PivoQ:

 bude

Vánoční besídka

Vánoce už jsou za dveřmi a schůze ještě nebyla, a proto tento čtvrtek bude vánoční besídka HO SKOL u Strachoňů (Chelčického 22, Liberec). Sraz matky s dětmi okolo páté ostatní jak to vyjde, ale díky Bahiho dvojitým dvacetinám je potřeba vypít nějaké pivo (cca 60). Dobrou náladu, něco dle vlastního uvážení a půllitry s sebou.

Listopadová schůze

Tak a máme tu listopad a je potřeba začít plánovat hodnocení sezóny. Prvním bodem tedy bude vytvoření programu na poslední slanění. Pak se také musí udělat Vánoční besídka neboli prosincová schůze.

Schůze bude u nás ve Střelecké tento čtvrtek 1.11.2018 navečer. Kdo by chtěl přijít i s dětmi dříve nechť se domluví s Verčou, bude ráda.

PivoQ:

bude

Poslední slanění 2018

Poslední slanění bude, dle výsledků ankety, 17.-18.11.2018 na Jizerce (http://www.jizerka.net). Díky Týnce za organizaci. Kdo ví, že pojede, nechť pošle 200,-Kč osoba na účet 670100-2204221971/6210 do zprávy napište jméno a Poslední slanění 2018. Ideálně do konce příštího týdne. 20,-Kč se platí za vjezd do osady, počet míst je však omezen. Na dopravě a ostatním se ještě domluvíme.

Říjnová schůze

Sezóna na písku pomalu končí a ano podzim se hlásí o slovo. Schůze bude opět ve Střelecké, pokud přijde Babí léto, tak u nás na zahradě jinak doma. Plizi vyhrál o víkendu na závodech na Kristýně nějaké pivo (pěkných 12ks) a rozhodl se ho věnovat na schůzi, takže je tu nějaký základ :-). Pokud bude zájem o grilování, tak si vezměte něco co jde připravit i v troubě, což je v podstatě všechno :-). Protože se konec roku roku nezadržitelně blíží, tak je potřeba se domluvit, kde uděláme poslední slanění. Letos by to chtělo nějaké rozumně dostupné místo s kočárkem nebo velikým břichem.

Sraz ve čtvrtek 4.10.2018 na večer u předsedy

PivoQ:

  1. Po letním prvosjezdu K2 v podzimní sezóně přibyla na seznamu další na lyžích sjetá osmitisícovka? Geniální žlab je označován jako "Deream Line" z(na) které hory vede?
  2. Adam Ondra se chystá do Yosemit prubnout OS Salathe wall, má už nějaká cesta na El Capa OS?
  3. (Opakování) Letos slavíme 100 let Československa, v roce 1918 byla vylezená první cesta kolem obtížnosti 7 UIAA, kde to bylo? Případně kdo, kde přesně :-)